097-800-2-800
093-800-2-800
066-800-2-800
Написати повідомлення

Гарантійні зобов'язання

 

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ НА ШИНИ ТМ «FORCE»

 

Шини пневматичні автомобільні ТМ Forcе забезпечуються розширеною гарантіею. Умови та порядок надання гарантії зазначені в гарантійному талоні і розповсюджується виключно при наявності оригіналу гарантійного талону в належному стані.

 

Приклад ГАРАНТІЙНОГО ТАЛОНУ у вкладенцi скачуваюмих файлiв «Про нас»

 

 1. Умови гарантії:
  1. 1. Гарантія поширюється виключно на шини пневматичні автомобільні ТМ Force.
  2. 2. Гарантія надається на визначений строк, що обчислюється від дати придбання (купівлі) Товару і не може перевищувати 12 місяців (надалі «гарантійний строк»).
  3. 3. Гарантійне зобов’язання може мати місце у випадку експлуатації та зносу шини до 80 % протектора протягом 12 місяців.
  4. 4. Гарантійне зобов’язання залежить від того, що передувало раніше п.1.2 або п.1.3.

 

 1. Гарантія поширюється на автомобільні шини ТМ Force, незалежно від того чи вихід з ладу зумовлено або виробничими недоліками шини або недоліками експлуатації, в наступних випадках:
  1. 1. Пошкодження в разі перенавантаження шини.
  2. 2. Пошкодження в разі невідповідності тиску в шинах рекомендований виробником.
  3. 3. Пошкодження в разі монтування та/або демонтування шини на дисках.
  4. 4. Пошкодження в разі технічних несправностей транспортного засобу, крім випадків прискореного нетипового зношення шин, через несправний стан ходової частини.
  5. 5. Пошкодження в разі настання ДТП;
  6. 6. Пошкодження в разі наїзду шини на сторонні предмети.
  7. 7. Пошкодження в разі контакту шини з хімічними та іншими речовинами.

 

 1. Гарантія не поширюється в наступних випадках:
  1. 1. Закінчення гарантійного строку та не настання гарантійного випадку;
  2.  2. Якщо гарантійний строк або випадок настав і власник торговельної марки уже виконував гарантійне зобов’язання, що підтверджується гарантійним талоном з зазначенням Серійного Номеру Товару, не залежно від гарантійного строку або випадку, зазначеного в п.1.2 та 1.3.
  3. 3. Гарантійні зобов’язання не покривають всі прямі або опосередковані збитки Покупця пов’язані з виходом з ладу шини ТМ Force.
  4. 4. Умисне пошкодження шин, з ціллю отримання компенсації.

 

 1. Порядок надання гарантії:
  1.  1. В разі настання гарантійного випадку покупець звертається до Власника ТМ Force за адресою: вул. Миру, 1-А, с. Шкарівка, Білоцерківський район, Київська область, 09170 та надає:

              - Заяву з вказаною причиною настання гарантійного випадку (із зворотної сторони гарантійного талану);

              - Оригінал заповненого гарантійного талону;

              - Шину, що підлягає заміні за гарантією;

              - Інші документи згідно вимог чинного законодавства України.

 1.  2. Власник ТМ Force розглядає заяву Покупця протягом трьох робочих днів з моменту звернення та приймає рішення щодо заміни Товару, або компенсаційної виплати, або обґрунтованої відмови у гарантійному зобов’язанні.
 2.  3. У випадку настання гарантійного випадку, власник ТМ Force зобов’язаний відправити за рахунок Покупця нову шину ТМ Force однієї ж марки в термін три робочих дні з моменту звернення Покупця.
 3. 4. У випадку відсутності відповідного Товару тієї ж марки Власник ТМ має право здійснити компенсаційну виплату.
 4. 5. У разі заміни Товару на новий тієї ж марки, гарантійний строк і гарантійний випадок більше не розповсюджується.
 5. 6. Компенсаційні виплати здійснюються без врахування пробігу.

 

 1. Вимоги до гарантійного талону:
  1.  1. Гарантійний талон приймається за належного зовнішнього вигляду.
  2.  2. Гарантійний талон повинен бути заповнений розбірливою державною мовою.
  3.  3. Незаповнений або заповнений не повністю гарантійний талон - не приймається

 

 

ГАРАНТІЯ

ПЕРІОД ДІЇ

Дані гарантійні умови (далі - «Умови») визначають гарантійні зобов'язання ООО «ЭЛИТ ТАЕРС» (далі- «Продавець») відносно шин виробництва компанії Xingyuan Tire Group Co., Ltd., торгової марки ANNAITE , куплених в інтернет-магазині www.truck24.com.ua (далі - Товар).  Продавець гарантує якість Товару за умови зносу не більше 80% залишкової глибини протектора протягом 12 місяців з дати продажу, але не більше 48 місяців з дати виготовлення. Зазначені терміни є гарантійним терміном для встановлення Клієнтом недоліків Товару, які не могли бути виявлені при звичайному прийомі Товару, і для пред'явлення відповідної рекламації в порядку, визначеному цими Умовами. Гарантія не поширюється на Товар, залишкова глибина малюнка протектора якого дорівнює або менше ніж 4,00 мм.

РОЗРАХУНОК ВЕЛИЧИНИ КОМПЕНСАЦІЇ

Величина компенсації визначається як множення Ціна Товару на момент його продажу на відсоток, що відображає залишкову глибину протектора колеса. Вартість монтажу, балансування та інших послуг не компенсується.

Сума Компенсації = Ціна Товару на момент його продажу Х (Залишкова Глибина Протектора / Початкова Глибина Протектора).
 

ПРОЦЕДУРА

При виявленні Покупцем дефектів Товару, Покупець повинен підготувати і відправити Продавцю Рекламаційний лист. До Рекламаційний листа обов'язково повинні додаватися такі документи:
1. Фотографії дефекту Товару.
2. Фотографія серійного номера Товару.
3. Фотографія розміру Товару.
4. Фотографія моделі Товару.
5. Фотографія Торгової Марки Товару.
6. Висновок Державного підприємства «Центр сертифікації шин і гумотехнічних виробів« СЕПРОШІНАГТВ »про причини дефекту Товару (далі - Висновок).
7. Заповнений Гарантійний Талон.
8. Розрахунковий документ, що підтверджує покупку Товару у Продавця.

У випадку не надання Покупцем якого-небудь з перерахованих вище документів, Продавець має право відхилити претензії Покупця щодо якості Товару.

При наявності повного пакету перерахованих вище документів, а також Висновку, підтверджуючого, що дефект Товару виник з вини виробника, Продавець надає Покупцеві Компенсацію вартості Товару за вирахуванням зносу, а також компенсує документально підтверджені витрати, пов'язані з отриманням Покупцем Висновку (вартість експертизи та вартість доставки Товару для її проведення).

 

ВИНЯТКИ

 

Гарантія поширюється виключно на первісного Клієнта і транспортні засоби, на яких Товар монтується вперше, і не поширюється на наступних покупців (у разі перепродажу Товару) та транспортні засоби (у разі експлуатації Товару більш ніж на одному транспортному засобі).

Дефект Товару вважається що виникли не з вини виробника, і Продавець звільняється від виконання гарантійних зобов'язань, якщо дефект Товару виник внаслідок недотримання Покупцем правил експлуатації, транспортування, зберігання Товару, передбачених цими Умовами, відповідними стандартами, правилами, технічним умовами, та / або недотримання правил експлуатації транспортного засобу відносно розпоряджень, що стосуються Товару, зокрема, але не виключно внаслідок:
• Використання Товару не за призначенням та / або використання без дотримання технічних параметрів Товару та / або транспортного засобу, на якому він був встановлений;
• Використання Товару невідповідно сезону;
• Експлуатації на транспортному засобі Товару такого типорозміру, який не відповідає типоразмеру, який рекомендується для такого транспортного засобу;
• Неправильного монтажу або демонтажу Товару, використання дефектних і / або невідповідних дисків;
• Перевантаження транспортного засобу, перевищення допустимого рівня навантаження на шину і / або допустимого навантаження на вісь, визначених виробником транспортного засобу;
• Перевищення швидкісного режиму та / або застосування неправильної техніки керування транспортним засобом (наприклад, екстрене гальмування, різке прискорення, їзда із заблокованими колесами тощо);
• Використання несправного транспортного засобу (при порушенні геометрії рами, осей, розбалансування коліс, пошкоджених амортизаторах, несправною гальмівною системою, несправних системах ABS, EBS, ASR, ESP і т.д.);
• Експлуатації транспортного засобу в екстремальних дорожніх або погодних умовах, або експлуатація транспортного засобу в екстремальному режимі: спорт, дрифтинг, слалом та ін. (Нерівномірний знос протектора по колу шини тощо);
• Використання Товару з невідповідним внутрішнім тиском (дуже високим або дуже низьким);
• Навмисного пошкодження Товару (акти вандалізму з боку Покупця або третіх осіб);
• Пошкодження Товару внаслідок ДТП або інших механічних пошкоджень (розриви від удару, порізи, проколи і т.п.), викликаних недбалістю Покупця або третіх осіб, особливостями ландшафту, дорожнього покриття, дорожньої обстановки, погодних і атмосферних умов, застосування протиковзких ланцюгів і т.д., а також знищення або пошкодження Товару внаслідок дії обставин непереборної сили;
• Пошкодження Товару в результаті впливу хімічних речовин, а також впливу агресивного навколишнього середовища (старіння під дією озону або озоновое пошкодження Товару тощо);
• Внесення будь-яких змін або виправлень в конструкцію чи зовнішній вигляд Товару без згоди Продавця (ошиповка Товару, будь-який ремонт Товару, відновлення, поглиблення, заміна протектора і т.д.);
• Якщо причиною виникнення недоліків була неправильна або неповна інформація чи інструкція про зберігання, монтажі або експлуатації Товару, яка була надана у відношенні Товару без схвалення Продавця;

За винятком зобов'язань, зазначених у цих Умовах, ні Продавець, ні виробник не несуть відповідальності за прямі та / або непрямі збитки, упущену вигоду (у тому числі за втрату часу і / або тимчасову несправність транспортного засобу, а також незручності, пов'язані з розглядом рекламаційної заявки), які викликані або пов'язані з неможливістю використання Товару, незалежно від характеру шкоди.

 

 
Пропозиція будь-якого товару на цьому сайті не є публічною пропозицією укласти договір.

Весь без винятку товар пропонується виключно суб'єктам господарювання (юридичним особам та фізичним особам-підприємцям) для використання товару у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов'язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням!

У зв'язку з цим:

 • - продавець залишає за собою беззастережне право відмовити покупцеві у продажу товару, якщо такий покупець не є суб'єктом господарювання та / або має намір придбати товар для особистого, сімейного, домашнього чи іншого використання, не пов'язаного з підприємницькою діяльністю;
 • - купуючи товар за допомогою цього сайту, покупець підтверджує, що він є суб'єктом господарювання та / або товар купується виключно для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов'язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням.